اجاره ویلای زیبا و دلباز در چابکسر

همانطور که می دانید شهر چابکسر یکی از زیباترین شهر های استان گیلان است که در آن می توان ویلا هایی زیبا و دلباز با اجاره های مناسب پیدا کرد.
با توجه به اینکه این شهر در شمال کشور واقع شده است و یکی از شهر های است که از نظر طبیعت و درختان و جنگل برای مسافرانی که می خواهند از آرامش و طبیعت لذت ببرند بسیار مناسب است.
اجاره ویلا برای چند روز ماندن در این شهر زیبا می تواند بسیار روح بخش و دل انگیز باشد و جان تازه ای به روح خسته هر شخصی بدهد. در این شهر می توان زیباترین ویلا ها با منظره های بسیار بدیع و چشم نواز اجاره کرد و همچنین اکثریت این ویلا ها دارای امکانات رفاهی بسیار عالی می باشند که شما در آن به راحتی می توانید لذت ببرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

امکانات رفاهی در ویلاهای چابکسر

امکاناتی که می توان از آن در این ویلا ها نام برد این است که اکثرا دارای 2 الی 3 خواب هستند، دارای حیاط و پارکینگ، آلاچیق، از نظر نزدیکی به دریا و جنگل بیش از 20 دقیقه نمی شود و همچنین به مکان های رفاهی و تفریحی نزدیک هستند. دستشویی به دو صورت فرنگی و اسلامی می باشد و بسیاری از امکانات دیگر که شما می توانید از آن استفاده کنید. می توانید عکس ها و نمونه های آن را از طریق تماس با شماره ذیل دریافت نمایید و از قبل هماهنگی خود را برای اجاره کردن انجام دهید.
امکانات رفاهی در ویلاهای چابکسر
منبع: ویلا و املاک ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.