عرضه جوراب های زنانه ست های پاییزه

خوشبختانه برای زیبایی‌شناسان، جوراب‌ها نیز با ست‌های زنانه در کت‌واک‌های دیور، هرمس و شنل برای پاییز عرضه شده‌اند.

پیاده‌روهای هفته مد پاریس در اکتبر گذشته مملو از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بود که جوراب‌های نامرئی یا جوراب شلواری شفاف را کنار می‌گذاشتند و به نفع جوراب‌های مچ پا جعبه کادو با کفش‌های لوفر و پمپ‌های نوک تیزشان بودند.

از آنجایی که جوراب ها چیزی برای پنهان کردن هستند، اکنون بهترین اکسسوری یکشنبه هستند. همانطور که لوسیندا چمبرز، مدیر سابق مد بریتانیایی Vogue (به ندرت بدون یک جفت جوراب رنگارنگ ماریا لا روزا همراه با صندل‌های پاشنه بلند یا کفش‌های کتانی پلت فرم دیده می‌شود) اشاره می‌کند: «جوراب مچ پا باعث می‌شود کمی خنک‌تر و کمی فردی‌تر احساس کنم. از یک جوراب شلواری این یک سرمایه‌گذاری کوچک است که تاثیرگذار است.»

اما اگر بودجه‌تان به 700 پوندی چنل جوراب شلواری جوراب‌های خوب نمی‌رسد، کجا می‌توانید جوراب‌های خوب تهیه کنید؟

جوراب‌ها ممکن است فکر دیگری به نظر برسند که همراه با مواد غذایی هفتگی در چرخ دستی انداخته می‌شوند، اما ارزش آن را دارد که مقداری پول نقد بیشتر خرج کنید – مثلاً بیش از 15 پوند برای یک جفت خوش‌ساخت – و بیشتر فکر کنید که چه چیزی می‌تواند اغلب به عنوان یک علامت نگارشی صیقلی عمل کند.

روی یک لباس ساده علامت بزنید به من اعتماد کنید، همانطور که جوراب‌های راحت، بادوام و قابل تنفس خود را می‌پوشید – و ممکن است سبک قوزک پای فالکه را به رنگ قهوه‌ای شکلاتی جوراب بافت پیشنهاد کنم (18 پوند، falke.com) – تعجب خواهید کرد که چرا سال‌ها از یکی از آنها غفلت کرده‌اید.

از لوازم اصلی کمد لباسی که بیشترین زمان جوراب زنانه شیک را صرف پوشیدن آن می کنید. گفته می شود، همه جوراب ها برابر نیستند. در اینجا یک راهنمای مفید است

 • منابع:
  1. How to Choose Hiking Socks
 • تبلیغات: 
  1. کره ماه به زودی برای زیستن مناسب می شود!
  2. مرد عجیبی که لامپ ال ای دی را در عصبانیت خورد!
  3. چند راه ساده برای رسیدن به کامیابی و موفقیت در زندگی
  4. فروشنده ای برای جذب مشتری میوه های خود را رنگ می کرد دستگیر شد