6 مدل از روتختی عروس را مشاهده کنید!

چاد دورسی، طراح داخلی مستقر در دالاس، که اغلب از پدهای مجموعه هتل میسیز استفاده می کند، می گوید: «من دوست دارم با یک پد تشک واقعاً زیبا شروع کنم که به شما کمی لایی در زیر ملحفه می دهد. “خیلی گرم نمی شود و حجم مناسبی دارد.”

دو راهبرد اساسی برای گرم کردن تخت وجود دارد: اضافه کردن یک لحاف یا استفاده از روتختی عروس، گاهی اوقات در ترکیب با یک پتو.

برای سال‌ها، لحاف‌های پرشده، پیچیده‌شده در لحاف، رایج بوده‌اند، آنها به قدری پف دار، آرامش بخش و در تنظیم دما خوب هستند که بسیاری از مردم ملحفه های رویه خود را به کلی رها می کنند و رویکردی به سبک اروپایی را برای ساختن تخت با ملحفه و لحاف مناسب اتخاذ می کنند – و هیچ چیز دیگری.

اگر از ملحفه رویه استفاده نمی کنید، انتخاب پارچه برای روتختی شما اهمیت بیشتری دارد و باید حسی شبیه به ملحفه شما داشته باشد.

به همین دلیل برخی از لحاف ها با ساندویچ دو ماده ساخته می شوند، خانم فولی گفت: «بسیاری از لحاف‌های ما که روی آن ژاکاردی پرآذین است، قسمت زیرین آن در واقع فقط یک بافت ساتن ساده است، بنابراین آنچه که پوست شما را لمس می‌کند همچنان نرم است.

یکی از مزایای این روش پوشیدن تخت این است که به راحتی می توان آن را در صبح مرتب کرد – فقط لحاف را بالا بکشید و کارتان تمام است.

البته، در صورت تمایل، استفاده از ملحفه رویه با لحاف کاملاً قابل قبول است، در آن صورت، خانم فولی توصیه کرد که ملحفه رویی را روی 15 اینچ بالای لحاف، در بالای تخت، برای راحتی و یک لمس تزئینی تا کنید.

اما اکنون روتختی‌ها، روتختی‌ها و لحاف‌ها – که زمانی توسط لحاف‌ها بیرون کشیده می‌شدند – در حال بازگشت هستند، بسیاری از طراحان داخلی از آنها استقبال می کنند و شرکت هایی مانند Coyuchi، Parachute Home و Hale Mercantile گزینه های بیشتری را معرفی می کنند.